Katalog 2020 - Oświetlenie zewnętrzne

Przestrzeń, w której żyje człowiek potrzebuje światła. To ono zapewnia komfort, bezpieczeństwo każdego dnia. Pozwala też cieszyć się pięknem i estetyką otaczającego nas świata. Nasza oferta to szeroki wybór rozwiązań, dzięki którym miasta, ulice, obiekty zyskają na unikalnym wyglądzie.

System Oświetleniowy Bezpieczne Pasy

To rozwiązanie, które zapewnia pieszym spokojne przejście przez jezdnię oraz wspiera kierowców w zachowaniu bezpieczeństwa na drogach

      

ROSA w trosce o środowisko naturalne

Jak dbamy o środowisko naturalne

      

Stacje ładowania pojazdów

Estetyczne połączenie produktów dedykowanych oświetleniu, zintegrowanych ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. W pełni ekologiczna gama produktów wyposażona jest w moduł RGB, intuicyjny sposób ładowania i czytnik kart RFID. Stacje do wyboru w 10 kolorach anodowania.

      

Wzornik anodowania

Wzornik anodowania z próbkami kolorów dostępny jest w firmie. Anodownia ROSA jest obecnie największym tego typu zakładem w Europie Środkowo – Wschodniej. Specjalizujemy się w usługach anodowania oraz barwienia elektrochemicznego i interferencyjnego szerokiej gamy materiałów aluminiowych, między innymi: blach, rur, profili, elementów konstrukcji budowlanych i maszynowych, w tym o skomplikowanych kształtach oraz wymagających specjalistycznych systemów zawieszania. Anodujemy elementy o długości do 10 m i wadze jednostkowej do 500 kg. Oferujemy usługę anodowania powierzchni w 20 unikalnych kolorach anodowania, zarówno w wersji matowej jak i wybłyszczonej chemicznie. Wzornik kolorów anodownania ma charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd próbek może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

Katalog 2018 - Oświetlenie zewnętrzne dla domu i ogrodu 2018

Nasza oferta to rozwiązania, dzięki którym ogrody i domy zyskają na unikalnym wyglądzie.

SNAKE LED - broszura produktowa

SNAKE LED wykonane są z profili aluminiowych zabezpieczonych powłoką anodową. Zastosowanie wysokiej klasy diod LED zapewnia równomierne i wydajne oświetlenie.

BEAM LED - broszura produktowa

BEAM LED wykonane są z profili aluminiowych zabezpieczonych powłoką anodową. Zastosowanie wysokiej klasy diod LED zapewnia równomierne i wydajne oświetlenie.

ISKRA LED P - broszura produktowa

Kwestia bezpieczeństwa jest najistotniejsza dla nas wszystkich, zarówno kierowców jak i pieszych. Widoczność użytkowników ruchu wpływa na postrzeganie wielu sytuacji oraz zachowań zaistniałych na drodze. Wśród miejsc, na które zwraca się szczególną uwagę, jako pierwsze wymienia się przejścia dla pieszych. W dalszym ciągu wymagają one modernizacji, aby zapewnić większe bezpieczeństwo przechodnia. Jednym z priorytetowych czynników wpływających na ilość wypadków na pasach z udziałem pieszych jest jakość oświetlenia tych miejsc. Firma ROSA w swojej ofercie posiada słupy i oprawy opracowane specjalnie na przejścia dla pieszych mające na celu zapewnienie odpowiedniej widoczności przechodnia.

CUDDLE LED - broszura produktowa

Oprawę zaprojektowano według najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego. Wyróżnia się klasycznym, prostym kształtem. Minimalistyczna, ale zarazem elegancka forma oprawy pasuje do nowoczesnych przestrzeni. Prócz oryginalnego designu, CUDDLE LED dysponuje wieloma rozwiązaniami pozwalającymi obniżyć koszty użytkowania m.in. wymiennym modułem LED i możliwością podłączenia systemu sterowania.

ISKRA LED - broszura produktowa

To minimalistyczna w formie i ekonomiczna w eksploatacji oprawa wykonana z tłoczonego aluminium, zabezpieczonego powłoką anodowaną, o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych i korozję. Dzięki temu ISKRA LED zachowuje estetyczny wygląd na długie lata.

EDGE LED - broszura produktowa

Inspiracją firmy ROSA do zastosowania podświetlania krawędziowego w oświetleniu zewnętrznym była branża IT, powszechnie wykorzystująca tę technologię w konstrukcji wyświetlaczy - metodzie podświetlania matryc monitorów (telewizorów, smartfonów, tabletów)

OW LED - broszura produktowa

OW LED swoim kształtem nawiązuje do tradycyjnej oprawy dla źródeł wyładowczych (OW). OW LED wyposażona jest w wymienny moduł LED z diodami XP-L i XT-E firmy CREE, światowego lidera technologii LED, zasilacz Osram oraz ochronnik przeciwprzepięciowy. Korpus z daszkiem wykonane ze szczotkowanego, anodowanego aluminium gwarantują właściwości antykorozyjno-dekoracyjne oprawy.

CUT LED - broszura produktowa

Oryginalny kształt zestawu nadaje charakteru oświetlanej lokalizacji. CUT-8 LED zbudowany jest z profilu aluminiowego zabezpieczonego powłoką anodową. Zastosowanie wysokiej klasy diod LED zapewnia równomierne i wydajne oświetlenie.

DROP LED - broszura produktowa

DROP I LED to zestaw oświetleniowy, który łączy w sobie innowacyjne wzornictwo z nowoczesną technologią. Kształt nadało mu włoskie studio projektowania przemysłowego EMO, inspirowane naturą. DROP przypomina spadającą kroplę wody. Subtelny z wyglądu i jednocześnie niezwykle trwały zestaw wkomponowuje się w otoczenie. DROP I LED to godna uwagi alternatywa dla rozwiązań oświetleniowych z tradycyjnymi źródłami światła. Zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej. Ogranicza koszty oświetlenia.

Portret firmy

Portret firmy